IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 
left arrow right arrow

Peetri Toll Google kaardil


Kuidas tulla Peetri Tolli?

Alljärgnevalt toome mõned abistavad juhised, kuida Peetri Toll hõlpsasti üles leida, kui tulete kas rongiga, autoga või mõne muu transpordivahendiga. Juhul kui olete esmakordne tulija ja teil on käepärast GPS navigeerimiseade, soovitame julgesti seda kasutada. Sisestage meie aadress ja kasutage navigeerimiseadme poolt pakutud teile meelepärast marsuuti.

Enne teele asumist kirjutage üles meie aadress ja kontaktandmed. Juhul kui peaksite teel eksiima, võite julgesti meile helistada ja me püüame teid edasi juhatada.

Kuidas tulla rongiga?

Soovitame julgesti kasutada uusi Elroni ronge meie külastamiseks. Rongiga kohalepääsemine on üsna hõlbus. Istuge peale Tallinn-Paldiski rongile teile sobivast peatusest ja sõitke lõpppeatusesse ehk Paldiski jaama. Rongisõit Tallinnast kestab täpselt 59 minutit.

Tallinn-Paldiski rong peatub järgmistes peatustes: Tallinn, Lilleküla, Tondi, Järve, Rahumäe, Nõmme, Hiiu, Kivimäe, Pääsküla, Laagri, Urda, Saue, Valingu, Keila, Niitvälja, Klooga, Klooga-Aedlinn, Põllküla, Laoküla, Paldiski

Sõidu ajal saate aknast nautida Põhja-Eesti maastiku ja vaateid väikeasumitele, milledest rong läbi sõidab. Tavapilet Tallinnast Paldiskisse maksab 2,50 ja tallinnlasele sootuks 1.50. Rongile võite tulla julgesti ka jalgrattaga, mille saate jätta sõidu ajaks vastavasse hoiupesasse. Elroni rongides on ka tasuta Wifi.

Paldiski jaamahoone

Pilt: Paldiski jaamahoone, 2014 sügis.

Paldiski jaamahoone eest jookseb Peetri tänav, mille ääres on ratta- ja jalakäijate tee. Tulge mööda Peetri tänavat Paldiski kesklinna ja Põhjasadama suunas. Meie tavern asub umbes 100m peale Pakri ja Peetri tänavate ristmikku. Õige koha tunnete ära jalakäijate ülekäigu järgi, millest vasakule mere poole jääbki meie tavern. Astuge julgesti sisse!

Lisainfo: Elroni sõiduplaan.


Kuidas tulla autoga?

Autosõit annab Teile suurepärase võimaluse kiiresti üle vaadata ka kõik läheduses asuvad vaatamisväärsused ja suurema osa Pakri poolsaarest.

Autoga tulles on kõige hõlpsam sõita kasutades GPS navigeerimisseadet. Juhul kui teil navigeerimisseadte pole käepärast võite kasutada alljärgnevaid juhiseid.

Sõitke oma asukohast kuni Paldiski linnani. Jõudes linna,  püüdke jõuda välja Rae ja Sadama tänava ristmikuni, kus asub ühltasi ka Paldiski kaubamaja. Ristmikult sõitke mööda Sadama tänavat mere suunas kuni Mere tänavani ja keerake vasakule. Sõitke umbes 100m edasi, kuni näete paremat kätt tee ääres puust väravat sildiga “Tavern”. Te oletegi kohal.


Kuidas tulla bussiga?

Tallinnast pääseb Paldiskisse ka bussiga nr 145. Sõiduaeg on umbes 1 tund. Jalutuskäigule lõpppeatusest taverni Peetri Toll kulub ca 7 min.

Bussi nr 145 õpppeatus asub Sadama tänava, mida mööda tuleb tulla alla mere poole kuni jõuate Peetri tänavani. Ristimikul keerake vasakule ja kõndige kuni jalakäijate ülekäiguni, millest paremal näetegi meie taveri. Astuge julgesti sisse.